Systemy przeciwpożarowe

Mamy okazję zaprezentować Państwu nowoczesne systemy ostrzegania przeciwpożarowego firm BOSCH, POLON-ALFA, SCHRACK, ESSER, ARITECH. Projektujemy i wdrażamy systemy przeciwpożarowe dla domów i przedsiębiorstw. Wystarczy sobie wyobrazić jak ogromne straty może wywołać pożar, a instalacja systemu ppoż. staje się koniecznością.

Jak ważne dla naszego zdrowia i życia jest ochrona przeciwpożarowa widzimy zawsze słysząc statystki które podaje Państwowa Straż Pożarna.

Głównie stosowane są czujki wykrywające dym. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest to, że większość śmiertelnych ofiar pożarów mieszkań, domów nie ginie od samych płomieni czy wysokiej temperatury, ale właśnie na skutek zatrucia dymem. W pierwszej fazie pożaru, gdy materiał palny jeszcze się tli, pojawia się dym oraz inne toksyczne gazy pożarowe, mogące prowadzić do utraty zdrowia lub życia ludzi. Im wcześniej dym zostanie wykryty, tym większa będzie szansa zachowania przy życiu mieszkańców oraz ocalenia ich dobytku.

Planując budowę lub modernizację pamiętaj o systemie ostrzegania o pożarze oraz o zagrożeniu wybuchu gazu.

Pamiętaj !

Proste systemy dla indywidualnego użytkownika to koszt zaledwie kilkuset złotych. Pamiętaj, że na bezpieczeństwie nie można oszczędzać. Życie jest bezcenne. Zadbaj o to, aby przy budowie lub remoncie domu projektant uwzględnił umieszczenie systemu ppoż.czujka

centrala