Sieci strukturalne

przewodowe sieci komputerowe

Wykonujemy kompleksowo sieci komputerowe począwszy od okablowania strukturalnego wykonywanego w różnych topologiach, skończywszy na instalacji i konfiguracji sprzętu. Okablowanie wykonujemy w 5 i 6 kategorii stosując okablowanie FTP. Każda wykonywana przez nas sieć przed podłączeniem do sprzętu komputerowego jest poddawana szczegółowym pomiarom impedancji, reaktancji, poziomu tłumienia, przekłamań itp. Sieć taka posiada 25 lat gwarancji.

sieci teleinformatyczne przewodowe i bezprzewodowe

Sieć teleinformatyczna w każdym przedsiębiorstwie jest integralną częścią prawidłowo i niezawodnie działającego systemu informatycznego i telefonicznego. Rzetelny projekt oraz wykonanie sieci w oparciu o wysokiej jakości elementy sprawdzonych producentów jest podstawą osiągnięcia efektywności i wydajności przedsiębiorstwa oraz oszczędności finansowych związanych z utrzymaniem i konserwacją. Obecnie stosowane systemy informatyczne i telefoniczne wymagają wysokiej jakości infrastruktury w celu osiągnięcia oferowanej przez nie funkcjonalności.

Firma MIC-TEL oferuje kompleksowe SIECI OKABLOWANIA STRUKTURALNEGO w oparciu o elementy aktywne i pasywne renomowanych producentów (m.in. KRONE, POLO, SIEMENS, LEGRAND, 3Com) dobieranych w zależności od oczekiwań i możliwości klienta. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, wykonawstwie oraz konfiguracji sieci LAN / WAN - nad którym czuwają doświadczeni specjaliści - gwarantuje wysoką jakość realizacji jak również uzyskanie najwyższych parametrów i niezawodności.

Pracownicy naszej firmy posiadają Certyfikaty Autoryzowanych instalatorów w systemie: KRONE PremisNet, Datwyler

Budowane przez naszą firmę infrastruktury kablowe i radiowe, cechują się elastycznością, łatwością rozbudowy, doskonałymi parametrami jakościowymi. W każdym przypadku gdy opieramy się na dedykowanym producencie można nas sprawdzić dokonując certyfikacji producenta. Sami wykonujemy pomiary okablowania wysokiej klasy miernikiem.

Alternatywą dla sieci przewodowych są SIECI RADIOWE WLAN - stosowane w miejscach trudnodstępnych oraz w wykorzystaniu mobilnym.

ZAKRES USŁUG OBEJMUJE:
  • Identyfikacja potrzeb oraz przygotowanie projektu
  • budowa sieci strukturalnych - instalacja koryt i kabli (UTP, STP, SSTP), montaż gniazd,
  • szafy kablowe - kategoria (5, 5e, 6), sieci światłowodowe,
  • systemy komputerowe (stacje, huby, switche) - instalacja, serwis,
  • serwery - instalacja, administracja,
  • systemy VoIP - integracja transmisji głosu i danych w oparciu o dostarczane urządzenia
  • telekomunikacyjne (centrale telef., aparaty) i informatyczne (komputery, oprogramowanie)
  • urządzenia sieci WAN - serwery dostępowe, routery,
szafkaschematcentrum danychkrosownicaplan budynku