Alarmy

W obecnych czasach system ochrony obiektu powinien zawierać - jako jeden z elementów - wysokiej jakości, profesjonalny, elektroniczny system alarmowy z sygnalizacją włamania i napadu ( czyli popularnie mówiąc alarm ). Proponowane przez nas systemy alarmowe cechuje wysoka jakość i niezawodność, prostota obsługi oraz duża elastyczność, pozwalająca na dostosowanie systemu do różnych wymagań obiektu lub użytkownika. Jesteśmy w stanie zabezpieczyć dowolny obiekt. Posiadamy licencję na projektowanie i wykonywanie takich instalacji. Alarm może posiadać system powiadamiania właściciela o włamaniu, lub współpracować z systemami powiadamiania ochrony.

Stosujemy nowoczesne centrale produkcji polskiej jak i zagraniczne systemy renomowanych firm. Dobór centrali alarmowej uzależniamy od wielkości systemu, ilości niezależnie załączanych i wyłączanych stref, specjalnych wymagań użytkownika. Alarm w zależności od zastosowanej centrali może obsługiwać od 4 do 256 linii dozorowych niezależne załączanych i wyłączanych stref. System może być obsługiwany przez 4 do 1000 kodów użytkownika o różnych poziomach dostępu.

W systemach można stosować czujki ruchu, dualne, stłuczenia szyby, wibracyjne. Dobór czujek uzależniamy od rodzaju strzeżonych pomieszczeń, ich przeznaczenia, wartości mienia, stopnia zagrożenia, wymaganej czułości i niezawodności oraz możliwości finansowych inwestora. Systemy alarmowe mogą być dodatkowo wyposażone w czujki dymu, temperatury, gazu, zaniku zasilania, zalania itp.

Proponujemy naszym klientom kompleksowe usługi: od projektu, poprzez dostarczenie sprzętu, wykonanie instalacji, szkolenie obsługi, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny aż po okresowe przeglądy techniczne. W naszych instalacjach stosujemy wymagane normy, a proponowane przez nas urządzenia mają wszelkie wymagane atesty i homologacje.

Oferta firmy obejmuje projektowanie i instalacje systemów alarmowych, zarówno tradycyjnych przewodowych, jak i nowoczesnych bezprzewodowych. Proponowane systemy alarmowe mają zastosowanie zarówno w niewielkich obiektach, typu hala, warsztat, poprzez domki jednorodzinne, skończywszy na profesjonalnych systemach zabezpieczeń dla dużych obiektów.

Proponujemy zarówno systemy antywłamaniowe (czujniki ruchu, bariery podczerwieni, kontaktrony), jak i przeciwpożarowe (czujniki temperatury i dymu). Zdarzenie jest sygnalizowane przez zewnętrzną i wewnętrzną syrenę alarmową, a także poprzez dialer telefoniczny (kontakt ze stacją monitorowania, umożliwiający interwencję patrolu ochrony).

Bazujemy na sprawdzonych i niezawodnych rozwiązaniach polskiego producenta systemów alarmowych firmy Satel, którego produkty są nowoczesnymi mikroprocesorowymi urządzeniami, opracowanymi zgodnie z najnowszymi tendencjami w dziedzinie sygnalizacji włamania, napadu i pożaru. Wyposażone są w szereg rozwiązań, zapewniających ich niezawodność, a jednocześnie prostotę obsługi.manipulator Satel

sygnalizator zewnętrzy

centrala Satel WRL